Uue aastaringi Mala

Täna, 6. oktoobril, tähistan oma sünnipäeva ja sellega seonduvalt soovin jagada üht toredat rituaali, mis on saamas traditsiooniks. Nimelt olen kahel eelneval sünnipäeval terve päeva jooksul pununud endale Uue Aastaringi Mala. Mulle meeldib sünnipäeval olla vaba ja voolamises, ilma eriliste plaanideta, võtta vastu kalleid inimesi…ja kõige selle toreda keskel leida hetki mõtisklemiseks ja mala punumiseks. Sünnipäeva mala on kuidagi erilisem, pigem on ta minu jaoks väeese altaril luues iga päev midagi uut, see annab mulle tunde ja teadmise ja kinnituse, et mina ise olen oma elu looja…

Nii nagu aastad on erinevad on ka kaks sünnipäeva malat olnud täiesti erinevad ja nüüd tagantjärgi saan öelda, et nad on vägagi täpselt iseloomustanud minu aastaringi – kuigi punumise hetkel ehk seda ei mõistagi… ja see teeb selle protsessi eriti põnevaks! Ootan juba põnevusega, millisena loob end Uue Aastaringi Mala!

Ah, et mis siis eelmise aastaringi malast saab? Lõikan Ta tänutundes lahti, puhastan helmed soolvees, põletan tuti – vabastav ja lahtilaskmist õpetav protsess!

Imelist uue aastaringi loomist,

Palju õnne kõigile!

Malapunuja Leie

06.10.2017

Lisatud Leie Klaar

Selle artikliga seotud tooted

mala - siin ja seal

Selles malas on ühendatud Eestimaine puit, eksootilised seemned ja puit Indi..

71.00€ Ex Tax: 59.17€

Seotud artiklid

Mala loomine on väga isiklik ja intiimne ning vajab ausat sisekaemust, siis saab malast väekas abiline, kes hoiab ja kannab endasse punutud taotlust ja eesmärki. Järgnevad lood on Klaarsuse mala punumise töötoas osalenute tagasiside mala loomisest..
Oleme Klaarsuses korraldanud mala punumise avalikke töötubasid juba alates 2014. aasta lõpust. Selle ajaga oleme loonud erilise ruumi, kus kõik osalejad saavad sukelduda 5-7 tunnisesse eneserännaku protsessi, mis on täis loovust ja loomist, maagiat j..
0 comments on this article - view comments
Mala on sanskriti keelne sõna ja tähendab otsetõlgituna palvehelmeid.Teadmine maladest saabus minu ellu aastal 2008, kui hakkasin tegelema kundalini joogaga. Kaunid keed välismaiste joogaõpetajate kaelas mõjusid suursuguselt, kuid tundusid tol aja..
0 comments on this article - view comments

0 Comments To "Uue aastaringi Mala"

Write a comment

Teie nimi:
 
Teie kommentaar:
Note: HTML is not translated!
Captcha