KRISTALLID


Klaarsuse Kristallikohvik 20.07.2019
KLAARSUSE KRISTALLIKOHVIK avab uksed 20. juulil 2019 Viimsi Kohvikutepäeval kell 11-20!Klaarsuse Kristallikohvikus saad kosutada hinge ja tutvuda ning soovi korral kaasa osta kristalle laiast maailmast, samas on hea võimalus kristallide keskel ka keh..
0 comments on this article - view comments
Klaarsus kutsub külla!
Hea Kristallihuviline!Meil on taas rõõm kutsuda Sind meie hubasesse kristallistuudiosse uudistama uut ja põnevat kristallimaailmas. Tõime Prantsusmaalt ühte-teist toredat kaasa!Mõlemal päeval avatud ehete meisterdamise töötuba - tule loo suveks midag..
0 comments on this article - view comments
Miks külla tulla? Tule kristalle vaatama
Kristalle peab käega katsumaKui Sa mõtiskled selle üle, kas tellida kristalle interneti kaudu või võtta ette tee kristallipoodi, siis meie soovitus on – võta endale see aeg ja tule kohale. Käed on väga tundlikud ja peened tunnetuskanalid (paljud ener..
Hea kristallihuviline, kui ootad sellest artiklist nimekirja kristallide ja tähtkujude sobivuse kohta, siis pean sind kurvastama, seda mul ei ole ega tule!  Liigagi sageli kuulen küsimusi, mis on minu kristall: "olen Kaalud"? Soovin osta ki..
0 comments on this article - view comments
Kes on kristallpealuud?
Sissejuhatus Alustuseks peab ütlema, et mina ei saa end lugeda kristallpealuude eksperdiks. Kristallpealuude kohta on palju kirjutatud ja neid uuritud, kuid tõde pole tänaseni end veel ilmutanud nende fenomeni kohta. Ajalugu Üks kaasaegse..
0 comments on this article - view comments
Tooted 1 kuni 5, kokku 5 tootest (1 lehekülge)