Klaarsus kutsub külla!


Armas Naine!

Ootame Sind 8. märtsil Klaarsusesse, et tähistada, õnnistada, luua, saada sõnumeid, end ehtida, laadida ja mida kõike toredat veel....
Uksed on avatud 11-19!

Mis tol päeval toimuma saab?

ELBE Kuldmäe toobkaasa põnevad JUMALANNADE kaardid - Naistepäev on hea aeg suhelda suure jumalannaga tema paljudes vormides. Seega ma sel korral ennustama ei hakka, vaid võtan iga küsija kaasa teekonnale, mille teejuhi valib ta meile ise. Teejuhtide valmisel on abiks Susan Seddon Bouleti ja Michael Babcocki Jumalannade tarkusekaardid ning pakist valitud jumalannalt palun ma igale küsijale siis tema enda väikese meditatiivse teekonna. Teekond toimub juhendatud meditatsiooni vormis ning selle käigus saadud ühendust ning loodud meditatsiooni võib igaüks hiljem soovi korral ka kodus taas uuesti läbi teha. Tasu - soovituslik, kuid annetuslik."

TUTIÕLI - kivinõid Leie on valmis saanud esimese satsi tutiõli, mis on loodud enda ja väeesemete-ehete õnnistamiseks

HUNDIMALAD vol2 - valminud on uus kollektsioon huntidega malasid, mis on pühendatud nõidadele ja shamaanidele - seekord kollektsioonis vaid 6 väekeed.

KLEIDID - ArtistDesigni - Kaja - kleitide kevadkollektsioon.

NAISTE VÄEJOOK - kivinõid segab selleks päevaks kokku spetsiaalse punase naiste väejoogi...

Soovi korral saad Jumalannalt saadud sõnumid ka näiteks kristallist käevõrusse põimida või mõne muu väiksema ehte meisterdada!

Taaskohtumine rõõmustab,
Kohtume kristallilmas!

Klaarsuse Kristallistuudio

Lisatud Kalev Klaar

Seotud artiklid

Mala loomine on väga isiklik ja intiimne ning vajab ausat sisekaemust, siis saab malast väekas abiline, kes hoiab ja kannab endasse punutud taotlust ja eesmärki. Järgnevad lood on Klaarsuse mala punumise töötoas osalenute tagasiside mala loomisest..
Miks külla tulla? Tule kristalle vaatama
Kristalle peab käega katsumaKui Sa mõtiskled selle üle, kas tellida kristalle interneti kaudu või võtta ette tee kristallipoodi, siis meie soovitus on – võta endale see aeg ja tule kohale. Käed on väga tundlikud ja peened tunnetuskanalid (paljud ener..

0 Comments To "Klaarsus kutsub külla!"

Write a comment

Teie nimi:
 
Teie kommentaar:
Note: HTML is not translated!
Captcha