Klaarsus kutsub külla!


Armas Kristallirahvas!

Klaarsuses on saanud traditsiooniks, et igal kuul korraldame lahtiste uste päevad "Klaarsus kutsub külla!". Nendel päevadel oleme avatud tavapärasest (E,K,R 11-19) pikemalt ja tavaliselt kolmel päeval järjest. Lisaks oleme kutsunud külla ka huvitavaid kaupmehi ja tootepakkujaid ning vägevaid mehi ja naisi, kellel on kaasas eriline oskus või võime, mida ta jagab kõikide külastajatega. Vaata ja loe seda postitust, täiendame seda igal kuul vastavalt.

VEEBRUAR on Klaarsuses SÜNNIPÄEVA ja TÄNUKUU 

Seekordsed avatud uste päevad toimuvad kolmapäev, neljapäev ja reede 21.-23. veebruaril 2018 kell 11-19 Haabneemes, Taluranna põik 3, Klaarsuse kristallistuudios. 

14. veebruaril 2017, täpselt üks aasta tagasi, avasime Klaarsuse kristallistuudio uues vormis, mis oli meie meeles küpsenud juba üle kolme aasta. Kõik kristallid said endale oma ruumi ja koha, ehtekristallid omad sahtlid ja ehtemeisterdajad spetsiaalse laua ja toolid, just sellised, mis toetavad malade ja muude ehete valmistamise loovat protsessi. Ja muidugi valgus, palju loomulikku valgust ja kohtvalgust, et kristallide ilu oleks nähtav ja nauditav.

Ja aasta pärast avamist tahame me tänada kõiki kliente ja kristallisõpru ja kristalle, kes on olnud abiks ja toeks nii paljudele hingedele, et iseennast leida.

Kolmapäeval, 21.02.2018, kell 11-18, on meil külas armastatud Svetlana Nikolajeva, reiki- ja tseremooniameister, raamatu „Jookse ilma ruttamata“ autor.  Just äsja on ilmunud Sveta raamatule järg (II osa – Ärkvelolek - APOLLO) ja Klaarsuses on võimalik saada Sveta isikliku allkirjaga raamat ja küsida huvitavate teemade kohta otse autorilt.

Kell 15.00 korraldame ühise tänumeditatsiooni kristallidele ja kristallihoidjatele. Räägime vastutusest ja kristallidega suhtlemise võimalustest.

Neljapäeval ja reedel 22-23.02.2018 loome Klaarsuses lumisel muruplatsil kristallimandala Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks. Mandala valmib kahe päeva jooksul kõikide külastajate koosloominguna.  

 

Kuna veebruar on meie sünnipäeva ja tänukuu, siis jagame kõikidele Klaarsuse Kristallistuudio külalistele ÜLLATUSI ja KINGITUSI. Lisaks head ja magusat meelele ja keelele.

 

Uued tulijad meie talvises stuudios on:

Uus partii ametüsti geoode Brasiiliast (5tk, 10-40kg/tk), kaks vägevat fluoriidi pealuud (2-3kg/tk), vikerkaarefluoriidi tipud erinevas suuruses, looduslikud kahetipulised must turmaliin (üsna haruldane vorm), poleeritud looduslik tsitriin, uus partii 40cm seleniidi torne/lampe, tsakralõhnad ja kristallispreid ja palju muud uut taasavastamist… ????  


Tule vaatama, mõtisklema ja toetama oma teed valguse poole kristallidega :))) Kohtume kristallilmas Klaarsuses.

 

Klaarsuse Kristallistuudio

Lisatud Kalev Klaar

Seotud artiklid

Mala loomine on väga isiklik ja intiimne ning vajab ausat sisekaemust, siis saab malast väekas abiline, kes hoiab ja kannab endasse punutud taotlust ja eesmärki. Järgnevad lood on Klaarsuse mala punumise töötoas osalenute tagasiside mala loomisest..
Miks külla tulla? Tule kristalle vaatama
Kristalle peab käega katsumaKui Sa mõtiskled selle üle, kas tellida kristalle interneti kaudu või võtta ette tee kristallipoodi, siis meie soovitus on – võta endale see aeg ja tule kohale. Käed on väga tundlikud ja peened tunnetuskanalid (paljud ener..

0 Comments To "Klaarsus kutsub külla!"

Write a comment

Teie nimi:
 
Teie kommentaar:
Note: HTML is not translated!
Captcha