Klaarsus kutsub külla!


Hei kristallihuviline!

Pole ammu näinud? Ootame Sind külla!

Meil on kevadiselt uuenenud kristallivalik - oleme just saabunud Saksamaalt kristallituurilt - tule uudistama!


Endiselt saab nautida Ülle Papagoi ja Sigrid Papagoi tantristlikku näitust ja soetada endale uus kevadine rüü - ArtistDesign kleitide hulgast.


REEDEL 17. mail kell 12-16 külas numeroloog, jooga õpetaja, tervendaja ja Hatu mõisa perenaine Terri Prabhudeep Mang. Terri teeb soovijatele numeroloogia lühiseansi - saad kindlasti midagi põnevat ja uut enda kohta teada läbi numbrimaailma. Tänutasu 15 eurot. Rohkem infot Terri ja numeroloogia kohta leiad
https://www.facebook.com/hatumois/ ja https://www.facebook.com/events/264461661008448/

LAUPÄEVAL 18. mail pakume miskit head kõhukinnitust ka - näiteks võilille kohvi, midagi keerame kokku naadist-nõgesest ja rabarber on ka selleks ajaks kosunud ehk et midagi haput-magusat!

Üllatused on ka! Kohtume kristallilmas,
Leie ja Kalev

Klaarsuse Kristallistuudio

Lisatud Kalev Klaar

Seotud artiklid

Mala loomine on väga isiklik ja intiimne ning vajab ausat sisekaemust, siis saab malast väekas abiline, kes hoiab ja kannab endasse punutud taotlust ja eesmärki. Järgnevad lood on Klaarsuse mala punumise töötoas osalenute tagasiside mala loomisest..
Miks külla tulla? Tule kristalle vaatama
Kristalle peab käega katsumaKui Sa mõtiskled selle üle, kas tellida kristalle interneti kaudu või võtta ette tee kristallipoodi, siis meie soovitus on – võta endale see aeg ja tule kohale. Käed on väga tundlikud ja peened tunnetuskanalid (paljud ener..

0 Comments To "Klaarsus kutsub külla!"

Write a comment

Teie nimi:
 
Teie kommentaar:
Note: HTML is not translated!
Captcha