Klaarsus kutsub külla!


Armas Kristallirahvas!

Klaarsuses on saanud traditsiooniks, et igal kuul korraldame lahtiste uste päevad "Klaarsus kutsub külla!". Nendel päevadel oleme avatud tavapärasest (E,K,R 11-19) pikemalt ja tavaliselt kolmel päeval järjest. Lisaks oleme kutsunud külla ka huvitavaid kaupmehi ja tootepakkujaid ning vägevaid mehi ja naisi, kellel on kaasas eriline oskus või võime, mida ta jagab kõikide külastajatega. Vaata ja loe seda postitust, täiendame seda igal kuul vastavalt.

Kevadised avatud uste päevad toimuvad kolmapäev, neljapäev ja reede 25.-27. aprillil 2018 kell 11-19 Haabneemes, Taluranna põik 3, Klaarsuse kristallistuudios. 


APRILL on Klaarsuses SEEMNETE KÜLVAMISE AEG. 

Seekord on fookuses suured kristallid, kristallidest anumad ja kristallid, mida saad lisada toetuseks taimedele ja puudele kasvamise ajaks. Suured kristallid lisavad tuge ja väge kohtadesse ning ruumidesse, mis on koosloomise tegevuste kohad. 

Meie stuudio valikust leiad unikaalse valiku suuri kristalle, vabavorme ja geoode ning sõbraliku hinnaga toorkive, millega saad kaunistada kodu ja väestada taimi.

Neljapäeval 26. aprillil kell 15-19 külas Margit Ivanov, kellel kaasas heliteraapia kausid - võimalus kogeda helikausside lõõgastavat ja rahustavat toimet...tule proovi omal nahal...

Reedel 27. aprillil kell 11-15 on meil külas Elina Naan, kellel on kaasas kevadiselt edevad suled juustesse. Tule ja lase Elina sulelistel end ilusaks ehtida ;)


Uued tulijad meie stuudios on:

Uus partii ametüsti geoode Brasiiliast (5tk, 10-40kg/tk), 25 erineva kristalliga unikaalsed kaelakeed, kristallidest veelaadijad ja kaasaskantavad kristallvee pudelid, looduslikud kahetipulised must turmaliin (üsna haruldane vorm), tsakralõhnad ja kristallispreid ning palju muud uut taasavastamist… 


Tule vaatama, mõtisklema ja toetama oma teed valguse poole kristallidega :))) Kohtume kristallilmas Klaarsuses.

 

 

Klaarsuse Kristallistuudio

Lisatud Kalev Klaar

Seotud artiklid

Mala loomine on väga isiklik ja intiimne ning vajab ausat sisekaemust, siis saab malast väekas abiline, kes hoiab ja kannab endasse punutud taotlust ja eesmärki. Järgnevad lood on Klaarsuse mala punumise töötoas osalenute tagasiside mala loomisest..
Miks külla tulla? Tule kristalle vaatama
Kristalle peab käega katsumaKui Sa mõtiskled selle üle, kas tellida kristalle interneti kaudu või võtta ette tee kristallipoodi, siis meie soovitus on – võta endale see aeg ja tule kohale. Käed on väga tundlikud ja peened tunnetuskanalid (paljud ener..

0 Comments To "Klaarsus kutsub külla!"

Write a comment

Teie nimi:
 
Teie kommentaar:
Note: HTML is not translated!
Captcha