Klaarsus kutsub külla!


Armas Kristallirahvas!

Klaarsuses on saanud traditsiooniks, et igal kuul korraldame lahtiste uste päevad "Klaarsus kutsub külla!". Nendel päevadel oleme avatud tavapärasest (E,K,R 11-19) pikemalt ja tavaliselt kolmel päeval järjest. Lisaks oleme kutsunud külla ka huvitavaid kaupmehi ja tootepakkujaid ning vägevaid mehi ja naisi, kellel on kaasas eriline oskus või võime, mida ta jagab kõikide külastajatega. Vaata ja loe seda postitust, täiendame seda igal kuul vastavalt.

Varasuvised avatud uste päevad toimuvad kolmapäev, neljapäev ja reede 4.-6. juulil 2018 kell 11-19 Haabneemes, Taluranna põik 3, Klaarsuse kristallistuudios. 


RÕÕM on teada anda, et meie stuudios on palju uusi kristallilisi tulijaid...vägevad pealuud, väga kaunis käevõrude kollektsioon Chanty'lt (Bali), sädelevad sõrmused, uuenenud aardekirst (laste lemmik), täiesti ainulaadsed ametüstid, suitskvartsi kobarad, põnevad kristallidest hundiripatsid, täienenud valik kristalle ehete valmistamiseks...ja veel palju-palju-palju muud uut....

 

Kolmapäeval 7. juulil on külas Elbe Kuldmäe.

Elbe paneb Maagilise Nõiatarot’ga kaarte kõigile soovijatele kell 13.00 kuni 17.30. Elbe on olnud vaimne teeline juba üle 13 aasta ning tarot’ga on ta sõprust pidanud enamvähem sama kaua. Tuleviku ennustamise asemel keskendub ta kaardipanemises pigem inimese enese erinevatele sisemistele potentsiaalidele ja nendega isikliku ühenduse loomisele. Nõiatarot’ looja Ellen Dugan’ loodud Kolme Targa Naise kaardirida on üks viise, kuidas läbi suure naisenergia oma enese potentsiaalidele pilku heita. Ennast 21. sajandi nõianaiseks lugev Elbe usub, et maailma põhivalemiks on muutus ning isiklike jõuvarude olemuse tundmine sellega kooskõlas püsimise võtmeks.


TEA on astroloog ja annab soovijatele astroloogilst nõu ning jagab näpunäiteid, kus, millal, miks, kellega... midagi teha või mitte teha


Tule vaatama, mõtisklema ja toetama oma teed valguse poole kristallidega :)))


Kohtume kristallilmas Klaarsuses. Leie ja Kalev

 

 

Klaarsuse Kristallistuudio

Lisatud Kalev Klaar

Seotud artiklid

Mala loomine on väga isiklik ja intiimne ning vajab ausat sisekaemust, siis saab malast väekas abiline, kes hoiab ja kannab endasse punutud taotlust ja eesmärki. Järgnevad lood on Klaarsuse mala punumise töötoas osalenute tagasiside mala loomisest..
Miks külla tulla? Tule kristalle vaatama
Kristalle peab käega katsumaKui Sa mõtiskled selle üle, kas tellida kristalle interneti kaudu või võtta ette tee kristallipoodi, siis meie soovitus on – võta endale see aeg ja tule kohale. Käed on väga tundlikud ja peened tunnetuskanalid (paljud ener..

0 Comments To "Klaarsus kutsub külla!"

Write a comment

Teie nimi:
 
Teie kommentaar:
Note: HTML is not translated!
Captcha