Kalev Klaar

Kundalini jooga TUNNIPLAAN 2019
2018 hooajal toimuvad minu joogatunnid AINULT MEESTELE 1x nädalas:teisipäeviti kell 18.00- 19.30 Kundalini Stuudios, Magasini 29a-9 (Tallinna kesklinn).Juhised kuhu tulla, leiad Kundalini Stuudio kodulehelt www.kundalinistuudio.ee/kontakt..
Klaarsus kutsub külla!
Hea Kristallihuviline!Meil on taas rõõm kutsuda Sind meie hubasesse kristallistuudiosse uudistama uut ja põnevat kristallimaailmas. Tõime Prantsusmaalt ühte-teist toredat kaasa!Mõlemal päeval avatud ehete meisterdamise töötuba - tule loo suveks midag..
0 comments on this article - view comments
Klaarsuse Kristallikohvik 20.07.2019
KLAARSUSE KRISTALLIKOHVIK avab uksed 20. juulil 2019 Viimsi Kohvikutepäeval kell 11-20!Klaarsuse Kristallikohvikus saad kosutada hinge ja tutvuda ning soovi korral kaasa osta kristalle laiast maailmast, samas on hea võimalus kristallide keskel ka keh..
0 comments on this article - view comments
"Miks meestele ja kas meeste jooga on kuidagi teistmoodi?" on peamised küsimused, mis minult tihtilugu küsitakse. Sest mehed on lihtsalt teistmoodi (sh teemad nagu ajukeemia, närvi- ja hormonaalsüsteem, olemuslikud aspektid nagu suhtumine ellu, is..
Kes on kristallpealuud?
Sissejuhatus Alustuseks peab ütlema, et mina ei saa end lugeda kristallpealuude eksperdiks. Kristallpealuude kohta on palju kirjutatud ja neid uuritud, kuid tõde pole tänaseni end veel ilmutanud nende fenomeni kohta. Ajalugu Üks kaasaegse..
0 comments on this article - view comments
TERVISLIK SEISUND Jooga tunnis osalemiseks ei ole vajalik eelnev joogapraktika. Jooga on mõeldud tervist tugevdava ja haigusi ennetava iseloomuga praktikana ega asenda meditsiinilist abi. Tervisehäirete ja vigastuste korral konsulteeri enne joo..
Naised on keerulised. Mehed on lihtsad. Sellises ütluses on palju tõde ja mehe olemuse võlu peitub selle lihtsuses. Mees on eesmärgi looja ja seemne külvaja. Jõud, tahe ja vabadus ning oma tõelise olemuse mõistmine annavad mehele võimaluse elada oma ..
"Ma räägin teile joogast väga lihtsate terminitega. Inimese meel on oma potentsiaalis lõpmatu ja loov. Aga igapäeva praktilises reaalsuses on ta piiratud. Seega on vaja tehnilisi teadmisi, mida kasutades saaks igaüks meist avardada oma meelt tasa..
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)