Kundalini jooga TUNNIPLAAN 2020NB! Seoses COVID-19 viiruse tõttu kehtestatud piirangutele (vt. EV Valitsuse otsust) joogatunde ei toimu. Juhul, kui piirangud tühistatakse, siis teavitame kõiki huvilisi vastavalt. Senikaua soovitan Teil teha kodust joogapraktikat ja võtta ette 40-päevane joogapraktika. Täpsemad juhised leiad SIIT.


2020 hooajal toimuvad minu joogatunnid AINULT MEESTELE 2x nädalas:


teisipäeviti kell 18.00- 19.30 Kundalini Stuudios, Magasini 29a-9 (Tallinna kesklinn). 

Juhised kuhu tulla, leiad Kundalini Stuudio kodulehelt www.kundalinistuudio.ee/kontakt.


neljapäeviti kell 17.45- 19.15 Dharamsaalis, Liivalaia 11/1-14 (Tallinna kesklinn). Dharamsaal asub Tallinnas, Liivalaia 11/1-14, 3 korrusel. 

Dharamsaal asub Tallinnas, Liivalaia 11/1-14, 3 korrusel. See on roheline puumaja Eesti Gaasi ja Hispaania saatkonna maja vahel (Tatari ja Süda tänava vahel). PARKIDA saab üle tee Swedbank-i ees ja Tatari tänava Liivalaia poolses otsas, kohtumaja kõrval (kesklinna parkimistsoon)Joogaõpetaja selles tunnis on Ants Närep. Aeg-ajalt vajadusel juhendan seda tundi ka mina ise. 

 

Hinnad

Esimene tund on 1 euro. Edaspidi on üksiku tunni tasu 11 eurot ja 10x kaart 90 eurot. Tasuda saab kohapeal sularahas või mugavalt Klaarsuse e-poes, vaata allpool artikliga seotud tooted. 10x kaardi ostmisel kehtib kaart kõikides minu poolt juhendatavates tundides ning pean ise arvestust Sinu osaluskordade kohta. Kaardi lõppemisel teavitan Sind e-maili teel. 


Registreeru tundi SIIT. Kui oled tasunud joogatunni eest Klaarsuse e-poest või omad kehtivat 10xkaarti, siis pole eelnev registreerimine vajalik.


Miks meeste jooga?

 

"Miks meestele ja kas meeste jooga on kuidagi teistmoodi?" on peamised küsimused, mis minult tihtilugu küsitakse. Sest mehed on lihtsalt teistmoodi (sh teemad nagu ajukeemia, närvi- ja hormonaalsüsteem, olemuslikud aspektid nagu suhtumine ellu, iseendasse, keskkonda jpm), mistõttu on mehele meeste grupis jooga praktiseerimine (eriti just alustamine) lihtsam ja loomulikum. Lisaks nendele aspektidele käsitleme joogatunnis mehele loomupärasemaid küsimusi, teeme temaatilisi joogatunde ja anname soovi korral koduseid praktikaid, samuti on meestele vajalik jagada ja saada toetust teistelt meestelt, sest teatud teemadest naiste seltskonnas lihtsalt ei räägita.

 

Minu isiklikust kogemusest ja vaatenurgast lähtuvalt veel see, et jooga on just meestele eriti vajalik. Kundalini jooga annab mehele palju uusi elulisi teadmisi, kogemusi ja tööriistu, kuidas avastada oma (ja meid ümbritseva reaalsuse) tõelist olemust – see on iga mehe jaoks väga suur väljakutse.


Lisaks on meeste joogarühm väga toetav, just oma meheliku vaikuse ja õlatundega, et kõik on "omad". Sul on võimalus kohtuda ja rääkida teiste meestega, kellel on seljataga pikem joogapraktika, juua teed, jagada kogemusi ja muljeid. Mõnus ja muhe mehine seltskond.

Lisatud Kalev Klaar

Selle artikliga seotud tooted

kundalini jooga - üksiktund

Kundalini jooga tund kestab 1.5 tundi ja maksab 11 Eurot.  Registreerumiseks kirjuta e-mail aadressi..

11.00€ Ex Tax: 9.17€

kundalini jooga - 10x kaart

Kundalini jooga tund kestab 1.5 tundi (10x kokku 15 tundi) ja 10-korra kaart maksab 90 Eurot.  Regis..

90.00€ Ex Tax: 75.00€

Seotud artiklid

Naised on keerulised. Mehed on lihtsad. Sellises ütluses on palju tõde ja mehe olemuse võlu peitub selle lihtsuses. Mees on eesmärgi looja ja seemne külvaja. Jõud, tahe ja vabadus ning oma tõelise olemuse mõistmine annavad mehele võimaluse elada ..
"Ma räägin teile joogast väga lihtsate terminitega. Inimese meel on oma potentsiaalis lõpmatu ja loov. Aga igapäeva praktilises reaalsuses on ta piiratud. Seega on vaja tehnilisi teadmisi, mida kasutades saaks igaüks meist avardada oma meelt tasa..
TERVISLIK SEISUND Jooga tunnis osalemiseks ei ole vajalik eelnev joogapraktika. Jooga on mõeldud tervist tugevdava ja haigusi ennetava iseloomuga praktikana ega asenda meditsiinilist abi. Tervisehäirete ja vigastuste korral konsulteeri enne joo..