backflow lõhnakoonused jasmiin

backflow lõhnakoonused jasmiin

  • Saadavus: 10
Kogus: 1 pakis on 5 lõhnakoonust
Kaal: 1tk 4g
Mõõdud: lm 1.5cm, k 3.5cm
Päritolu: Kerala, India
  • Hind:
  • 3.00€

- OR -
 
Tasuta transport

Üle 30 Eurose ostuga toimetame Sulle kauba pakiautomaati TASUTA

Jasmiin

Jasmiin embab õrnalt hinge ja südant, tuues suuremat mõistmis meie teadvusse ja kõikidesse tema soppidesse. Koos selle parfüümiga ilmutavad ennast kõik meie soovid ja ihalused ning meid juhitakse leebelt taipama vaimu üllaid motiive. Meie arusaamad ei ole alati sellised, mis on vajalikud vaimseks teekonnaks ja meie soovid ning unistused võivad meid meie teel eksitada. Jasmiin aitab meil seda mõista ja aktsepteerida.

Räägitakse, et jasmiin aitab tuua ingleid meile lähemale ja edasi kanda meie rõõmu ja armastust Universumile, kui see tahtmine ja kavatsus tuleb puhtast ja kavaluseta südamest. Maailmas, kus me elame, on sageli vaja ruumi, et järele mõelda – et aru saada suuremast eesmärgist, sisse hingata taevast au ja tunnetada meistri kätetööd. Elutee on sageli segu rõõmust ja kurbusest, ent sellest hoolimata saame hakkama – vahel on selleks vaja vaid natuke teise nurga alt vaadata.

Jasmiini eesmärgiks on luua meile meie isiklik paradiis, kus leiaksime teadlikult täiuslikuma kooskõla oma kõrgema minaga.

 

Backflow lõhnakoonused

Backflow (allavooluga) lõhnakoonustel on põhjas 1-2mm auk kuni 70% koonuse osas (alt ülespoole) ning koonuse süütamisel ja põlemisel kuni auguni ja edasi liigub suits koonusest allapoole (samaaegselt liigub ka suits osaliselt üles). Kui ruumis ei ole intensiivset ventilatsiooni, siis suits ei haju kiiresti ning koguneb koonuse alla asetatud seadmetele (vaata ka backflow põletid). Koonuse põlemise aeg on ca 40 minutit ja ning see sobib põletamiseks suuremas ruumis, rõdudel ja terrassidel ning väliruumides. Siseruumides on selle koonuse suits liiga intensiivne ning vajab ruumi tuulutamist.

Lõhnakoonuse peaks asetama backflow seadmele või mittepõlevale alusele ning süütama koonuse nii, et see põleb ca 30 sekundit, siis tuli kustutada ja lasta koonusel edasi suitseda. Palun järgi tuleohutuseeskirju, ära aseta koonuseid kergestisüttivale alusele ja ümbritsevatele esemetele. Palun hoia koonuseid kuivas ruumis ja õhukindlas pakendis.

Toote pakis on 5 lõhnakoonust.

Naturaalsed viirukid ja lõhnakoonused otse allikast
Valmistatud käsitööna viiendat põlve viirukimeistrite poolt, Lõuna-Indias, Mysore linnas. Lõhnakoonused on väga intensiivse lõhnaga ja täidavad ruumi viiruki taime(de) aroomidega mõne minutiga.

Koostisosad
Sandlipuu pulber (baas), mesi, looduslik aroomõli lilledest, õiepulber

Lillede päritolu
Kerala, India

Ei sisalda kemikaale ja sütt
Viirukites kasutatakse lilleõitest kondenseeritud õlisid ja kõrvaltootena tekkivat õiepulbrit. Kaubanduses laialt levinud viirukites kasutatakse massi saamiseks sütt. Siin viirukites on söe asemel kasutusel lahtunud ürdid, nagu kaneel

Ei sisalda liimi
Liimainete asemel kasutatakse mett


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha