lisad

NimekiriTabel
Näita korraga:
Sorteeri:
 • veekann era 1.3l
  Veekann Era (1.3 liitrit) Ideaalne seade Sinu VitaJuwel kristallidest veelaadijale.  Era loob uue standardi. Selle asemel, et luua veelaadijaid tavalisele kannule, hakkasime me mõtlema teistmoodi: Kujuta ette klaasist veekannu, mis on meeleolukas ja eksklusiivne seade kristallid..
  49.95€
 • veekann klassik 1.5l
  Veekann Klassik (1.5 liitrit) VitaJuwel’i veekann on spetsiaalselt kujundatud, et hoida klaasist veelaadijat vormiliselt ja suuruselt ning mahutab 1.5 liitrit. Veekannu põhi on seest ümmargune ja aitab vältida klaasist veelaadija kokkupuudet veekannu külgedega. Kõik VitaJuwel’i veekannud on kä..
  35.00€
 • joogiklaaside komplekt 6tk VitaJuwel
  Hea
  Joogiklaaside komplekt (6 tk.) VitaJuwel’i joogiklaaside komplekt sobib suurepäraselt VitaJuwel’i originaalse veelaadija ja veekannuga. Iga klaas mahutab 200 ml ja on pestav nõudepesumasinas.  Lummav Kristallivesi Kristallide kasutamine vee elustamisel on pikkade traditsioonidega kunst..
  25.00€ 15.00€
 • kinnituskett
  Kinnituskett Roostevaba terasest kinnituskett sobib algkomplekti koos VitaJuwel’i veelaadija ja veekannuga, et kodus mugavalt kristallivett valmistada. Kinnitusketiga kinnitatakse klaasist veelaadija veekannu käepideme külge, mis aitab minimiseerida klaasi juhuslikku purunemist. Kinnitusketi soov..
  11.00€
Moodul on loodud Digidisain OÜ poolt. kodulehe tegemine e-poe