sauad

NimekiriTabel
Näita korraga:
Sorteeri:
 • kristallidest veelaadija - 5 elementi
  5 elementi (ametüst-kaltsedon-kivistunud puit-roosa kvarts-ookeani jaspis) Traditsiooniline hiina meditsiin on arenenud üle 5,000 aasta ja see kirjeldab elu kui lõputut muutust. Iga eluaspekti sümboliseerib üks viiest elemendist: Puu kasvu, Vesi peegeldust, Maa maandust, Metall tugevust ja Tuli ..
  75.00€
 • kristallidest veelaadija - elujõud
  Elujõud (emerald - mäekristall) Vesi on elueliksiir! On lugematu arv võimalusi, kuidas tugevdada immuunsüsteemi ja enesetervendamise väge. Louis Pasteur, tuntud prantsuse bakteroloog, ütles 150 aastat tagasi „Me joome 90% oma haigustest“ Sinu keha vajab hästi toimivat puhastusprotsessi, et tagada..
  88.00€
 • kristallidest veelaadija - harmoonia
  Harmoonia  (roosa kvarts) Kõik mida Sa vajad on...vesi. Ja kui Sa lisad jumaliku armastusekristalli roosa kvartsi, siis on kõik võimalik. Neile, kes armastavad vett, on see ideaalne kingitus. Me soovime, et Sa leiaksid armastuse iseenda, elu ja Universumi vastu. Selleks, et süda lööks, vajab..
  75.00€
 • kristallidest veelaadija - heaolu
  Heaolu (roosa kvarts-ametüst-mäekristall) Seda algset, hästi tasakaalustatatud koostist kasutatakse vee laadimiseks juba aastasadu. Ametüst tugevdab teadlikkust ja roosa kvarts suurendab rahulikkust. Selle kristallivee maitse on pehme ja kerge.   Lummav Kristallivesi Kristallide kasuta..
  61.00€
 • kristallidest veelaadija - lapsed
  Lapsed (punanse jaspis – sodaliit – oranz kaltsiit – ahhaat (pruun) – aventuriin kvarts) Lastel on vee sisaldus kehas kõige suurem. Seetõttu on nende vajadus puhta ja värske vee järele ülioluline. Eriti kasvu perioodil on vajaliku hulga vee joomine oluline. Lisaks suurendab vee joomine laste täh..
  88.00€
 • kristallidest veelaadija - naha hoolitsus
  Naha hoolitsus (ametüst-aventuriin kvarts- roosa kvarts) Ilu peelgeldub meie sisemusest. Muidugi me vananeme, kuid me ei pea nägema välja vanad. Värske, sile ja pehme välimusega nahk on nooruse ja tervise märk. See veelaadija kristallisegu on ideaalne nendele, kes soovivad, et nende sisemine ilu ..
  88.00€
 • kristallidest veelaadija - nauding veest
  Nauding veest (sodaliit - mäekristall) “Sa ei ole haige, Sa oled janune” nii väidab rahvusvaheliselt tunnustatud ameerika psühholoog Fereydoon Batmanghelidj, M.D. oma raamatutes. Kas Sa jõid piisavalt? Kuigi pole olemas uuringut, mis ütleks, kui palju pead Sa jooma, soovitavad eksperdid tavalisel..
  75.00€
 • kristallidest veelaadija - päikseline hommik
  Päikseline hommik (oranz kaltsiit - mäekristall) See on Sinu spetsiaalne päiksekiir! Kas Sa mäletad, millal Sa viimati nautisid päiksetõusu ilu üle ookeani või mägede? Kuidas see ülendas Sinu vaimu väga erilisel moel? Kuidas see liigutas Sind viimse rakuni? Alusta igat päeva – isegi pilviseid hom..
  88.00€
 • kristallidest veelaadija - saledus
  Saledus (punane jaspis - magnesiit – mäekristall) Koos harjutuste ja tasakaalustatud toitumisega, ei toeta aktiivset elustiili midagi rohkem kui puhas vesi. Alusta, pane jalga jooksujalatsid ja täida veepudel kristalliveega! Kasuta seda spetsiaalset segu särava punase jaspisega, kindla magnesiidi..
  75.00€
 • kristallidest veelaadija - sensuaalsuse tuli
  Sensuaalsuse tuli (granaat - mäekristall) Kas Sa otsid suurepärast ja erakorralist kingitust oma kallimale, pulmakinki või Sõbrapäeva üllatust? Vajad rohkem särtsu oma ellu? Lõõskavat granaati kirjeldatakse paljudes raamatutes kui sensuaalsuse ja kire sümbolit. Ideaalne armatajatele! Ava oma meel..
  101.00€
 • kristallidest veelaadija - teemandid
  Teemandid (toorteemanti tükid - mäekristall) Teemandid on kristallivee nautijate parimad sõbrad! Maakera kõige väärtuslikum vääriskivi  usuti kanaldavat jumalikku energiat, mis oli piiratud ainult kuningatele ja kuningannadele! Meie kliendid ütlevad, et ükski teine kristallivesi ei maitse ni..
  250.00€
Moodul on loodud Digidisain OÜ poolt. kodulehe tegemine e-poe