VÄEESEMED

Täpsusta valikut

NimekiriTabel
Näita korraga:
Sorteeri:
 • klaarsuse sõnumid
  Hea
  Klaarsuse 24 sõnumikaarti ja kristalli on praktilised abilised loovenergia äratamiseks ja tasakaalustamiseks. MUUTUS ALGAB SINUST!  Klaarsuse sõnumid väljendavad end kolmel erineval viisil, kusjuures nad kõik on loovenergia erinevad avaldumise vormid –  nad on mustrid, sagedused, lai..
  45.00€ 35.00€
  Põhineb 2 arvamusel.
 • kristallide piibel
  Judy Hall'i poolt koostatud "Kristallide piibel" on juba kolmas eestikeelsena ilmunud trükiversioon ja tutvustab rohkem kui 200 enamlevinumat kristalli ja poolvääriskivi. Raamat on ülevaatlik teejuht algajale ja edasijõudnud kristallihuvilisele. Raamatust leiab kristallide loendi ja viite de..
  19.95€
 • kristallide piibel 2
  Judy Hall'i "Kristallide piibli" teisest osast leiate üle 200 uue kristalli tutvustuse, nende hulgas on mitmeid hingelist arengut toetavad kõrge vibratsiooniga kivid ja alles hiljuti avastatud Gröönimaa kristallid. Raamatust saate teadmisi kristallide tervendavate omaduste ja mõju kohta, juhiseid ne..
  19.95€
 • marmorist lambialus
  Komplekti kuulub valgest marmorist lambialus ja valgusti sokkel (240V 50hZ IP20, E14 max 25Watt). Komplekt sobib süvistatud avaga kristallidele (mäekristall, seleniit), kristalli süvistatud avaus peab olema vähemalt 4cm lai ja 8 cm sügav (arvestades kõige väiksema mõõduga led pirni).  &..
  18.00€
Moodul on loodud Digidisain OÜ poolt. kodulehe tegemine e-poe