kristallispreid

Kristallispreides on ühendatud kristallide tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, harmoonia), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks.

NimekiriTabel
Näita korraga:
Sorteeri:
 • kristallisprei - armastus
  Armastuse sõnum - Olen armastusele avatud! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii krista..
  8.00€
 • kristallisprei - kaitse
  Kaitse sõnum - Ma olen kaitstud! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii kristallid (mine..
  8.00€
 • kristallisprei - klaarsus
  Klaarsuse sõnum - Minus on selgus! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii kristallid (mi..
  8.00€
 • kristallisprei - komplekt (6tk)
  KRISTALLISPREIDE KOMPLEKT 6x30ml KLAARSUS – Minus on selgus! – vesi, mäekristalli eliksiir, mäekristall (füüsiline kristall), raudrohu 100% eeterlik õli. ARMASTUS – Olen armastusele avatud! – vesi, roosa kvartsi eliksiir, roosa kvarts (füüsiline kristall), geraaniumi 100% eeterlik&nb..
  40.00€
 • kristallisprei - küllus
  Külluse sõnum - Võtan tänuga vastu! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii kristall..
  8.00€
 • kristallisprei - maandus
  Maanduse sõnum - Tunnen ennast turvaliselt! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii krist..
  8.00€
 • kristallisprei - rahu
  Rahu sõnum - Olen tasakaalus! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii kristallid (mi..
  8.00€
Moodul on loodud Digidisain OÜ poolt. kodulehe tegemine e-poe