LÕHNAD

Täpsusta valikut

NimekiriTabel
Näita korraga:
Sorteeri:
 • kristallisprei - armastus
  Armastuse sõnum - Olen armastusele avatud! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii krista..
  8.00€
 • kristallisprei - kaitse
  Kaitse sõnum - Ma olen kaitstud! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii kristallid (mine..
  8.00€
 • kristallisprei - klaarsus
  Klaarsuse sõnum - Minus on selgus! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii kristallid (mi..
  8.00€
 • kristallisprei - komplekt (6tk)
  KRISTALLISPREIDE KOMPLEKT 6x30ml KLAARSUS – Minus on selgus! – vesi, mäekristalli eliksiir, mäekristall (füüsiline kristall), raudrohu 100% eeterlik õli. ARMASTUS – Olen armastusele avatud! – vesi, roosa kvartsi eliksiir, roosa kvarts (füüsiline kristall), geraaniumi 100% eeterlik&nb..
  40.00€
 • kristallisprei - küllus
  Külluse sõnum - Võtan tänuga vastu! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii kristall..
  8.00€
 • kristallisprei - maandus
  Maanduse sõnum - Tunnen ennast turvaliselt! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii krist..
  8.00€
 • kristallisprei - rahu
  Rahu sõnum - Olen tasakaalus! Kristallispreides on ühendatud kristallide (mineraalide) tarkus ja taimede tarkus aitamaks luua vastavat meeleolu (armastus, küllus, kaitse, klaarsus, maandus, rahu), kristallispreisid võib kasutada ka ruumi niisutamiseks ja lõhnastamiseks. Nii kristallid (mi..
  8.00€
 • palo santo puu
  Palo santo (Bursera graveolens) on tavaline puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas Vaikse ookeani rannikul. Seda puud tuntakse ka püha puuna, kuna see õitseb jõulude ajal. Palo santo puu on hästi äratuntav väga iseloomuliku ja eristuva lõhna järgi. Palo santo puid lõigatakse riigi valitsuse järelvalve all ..
  2.50€
 • puhastusrituaali komplekt
  Puhastusrituaal endale, kodule, kristallidele Komplektis on valge salvei, luige sulg koos kristalliga, paua (abalone) merekarp ja palmivahast teeküünal. Rituaali komplekt ühendab endas 4 põhielementi: valge salvei ja sulg - õhk, kristall – maa, paua merekarp- vesi ja küünal – tuli. Valge salve..
  15.00€
 • tsakralõhn - juurtšakra (I)
  Juurtšakra (I) lõhna sõnum - kõige alus ja jõud - võimas, sügav ja maalähedane. Juurtšakra (I) märksõnad - turvalisus, kindlustunne, kuuluvus. Lõhn koosneb eeterlikest õlidest: tamme-sammal, porgandiseemned, käokuld, kikkaputk, patsuli, jasmiin. Lõhna erilisus tuleb es..
  14.00€
 • valge salvei
  Valge salvei (salvia apiana) ehk nõiasalvei on tuntud oma puhastava ja kaitseva mõju poolest. Põliste indiaanlaste püha taim, mida kasutatakse erinevates rituaalides puhastamise ja õnnistamise eesmärgil. Põletatud salveileht muutub suitsuks, mida kasutatakse seisva ja negatiivse energia kõrvald..
  6.00€
 • tsakralõhn - südametšakra (IV)
  Südametšakra (IV) lõhna sõnum - armastus - suursugune, lilleline, magus ja ehe.  Südametšakra (IV) märksõnad - armastus, rõõm, nauding, empaatia, andmine ja saamine. Lõhn koosneb eeterlikest õlidest: magnoolia, mandariin, vanill, akaatsia, pomerants. Lõhna erilisus ..
  14.00€
 • tsakralõhn - kurgutšakra (V)
  Kurgušakra (V) lõhna sõnum - väljendamine ja hääl - ürdine ja vürtsikas. Kurgutšakra (V) märksõnad - eneseväljendus ja suhtlemine. Lõhn koosneb eeterlikest õlidest: pomelo, eukalüpt, fenkol, salvei, mürt, teepuu. Lõhna erilisus tuleb esile just nahaga kokku puutudes, seetõtt..
  14.00€
 • tsakralõhn - kolmanda silma tšakra (VI)
  Kolmanda silma tšakra (IV) lõhna sõnum - selgus - mündine ja teravalt värske. Kolmanda silma tšakra (IV) märksõnad - intuitsioon ja selge mõtlemine. Lõhn koosneb eeterlikest õlidest: piparmünt, mangoolia, laim, bergamot. Lõhna erilisus tuleb esile just nahaga kokku puutudes..
  14.00€
 • tsakralõhn - kroontšakra (VII)
  Kroontšakra (VII) lõhna sõnum - tarkus ja vaimsus - üheaegselt nii maine kui taevane.  Kroontšakra (VII) märksõnad - turvalisus, kindlustunne, kuuluvus. Lõhn koosneb eeterlikest õlidest: jasmiin, viiruk, lootos, kibuvits, basiilik, nardipuu, muskus. Lõhna erilisus tule..
  14.00€
 • tsakralõhnade komplekt (väike) - 7x3ml
  Komplektiga saad kingituseks kaasa riidest kotikese! Juurtšakra (I) lõhna sõnum - kõige alus ja jõud - võimas, sügav ja maalähedane. Seksuaaltšakra (II) lõhna sõnum - usaldus ja loovus - magus, soojendav, metsalõhnaline. Päikesepõimiku tšakra (III) lõhna s..
  45.00€
Moodul on loodud Digidisain OÜ poolt. kodulehe tegemine e-poe