südamed

SÜDAMED SÜMBOLISEERIVAD ROMANTILIST ARMASTUST JA EMOTSIONAALSET TERVENEMIST. TUNNETA SÜDAMEGA!

Täpsusta valikut

NimekiriTabel
Näita korraga:
Sorteeri:
 • süda - ametüst
  Märksõnad - Meelerahu, kaitse, vaimsus, tarkus, vaimne õpetaja, intuitsioon. Tšakrad - Kolmas silm, kroontšakra. Füüsiline tasand - Valu leevendamine, põletike leevendamine, närvisüsteemi rahustaja, palaviku alandamine, unehäired, migreen, kasulik soolestikule, eemaldab parasiite, ps..
  7.00€
 • süda - mäekristall
  Märksõnad - selgus, värskus, harmoonia ja tasakaal, meister, tervendus Tšakrad - kõik tšakrad Füüsiline tasand- meister tervendaja, kogu keha, teiste kristallide tugevdamiseks Psühholoogiline tasand- neutraalsus, vaatleja, teadmine, teadlikkus, selgus Vaimne tasand- astraalrännud, krista..
  7.00€
 • süda - roheline aventuriin
  Märksõnad –Heaolu, küllus, edu, andmise ja saamise tasakaal Tšakrad – Südametšakra Füüsiline tasand –  põletikuvastane ja hea abiline nahalöövete allergiate puhul, toetab füüsilist südant, toetab laste kasvamist sünnist kuni 7-eluaastani, rahustab silmi ja leevendab migreenihoogusid ja pe..
  7.00€
 • süda - roosa kvarts
  Märksõnad - tingimusteta armastus, avatud süda, andestus, pehmus, südame tarkus Tšakrad - südametšakrad Füüsiline tasand - kõrvaprobleemid, kuulmisega seotud probleemid, kilpnäärme probleemid, lühi-ja kaugnägelikkus. Kogelemine, krambid kätes-jalgades, närvisüsteemi rahustaja, depressioon, agr..
  7.00€
 • süda - unakiit
  Unakiit on visioonikivi. See tasakaalustab emotsioone vaimsusega. Kolmandale silmale paigutatuna avab see silma ja edendab visualisatsiooni ja selgeltnägemist. Vajadusel annab kivi ka maanduse ja see on kasulik pärast meditatsiooni või psüühilist pingutust.  ..
  7.00€
 • süda - valge seleniit
  Märksõnad - Kõrge vibratsioon, vaimne ühendus, inglid, selgus, teadlikkus, valge valgus                     Tšakrad - Kõik tšakrad Füüsiline tasand - joondab lülisammast ja teeb paindlikumaks, a..
  11.00€
Moodul on loodud Digidisain OÜ poolt. kodulehe tegemine e-poe