poleeritud

POLEERITUD EHK TRUMMELLIHVITUD KIVIDEL ON VÄGA LAI KASUTUSALA. NEID SAAB KASUTADA RUUMI KAUNISTAMISEKS JA RUUMI ENERGIA TÕSTMISEKS, KANDA ENDAGA KAASAS, KASUTADA TERVENDAMISEKS JA ENESEAREGU TOETAMISEKS, TONISEERIDA VETT, MEDITEERIDA. POLEERITUD KIVE ON VÄGA ERINEVA SUURUSE JA VÄRVIGA. VALIK ON SINU!

Täpsusta valikut

NimekiriTabel
Näita korraga:
Sorteeri:
 • poleeritud kivi - serpentiin
  Märksõnad – Lõpmatus, minevik-olevik-tulevik, tasakaal Tšakrad – Südametšakra ja kõik teised tšakrad Füüsiline tasand – väljutab parasiite, abistab kaltsiumi ja magneesiumi omastamist, abiks hüpoglükeemia ja diabeedi korral, leevendab kroonilist väsimust. Psühholoogiline tasand – tekitab tu..
  5.00€
 • poleeritud kivi - fuksiit
  Märksõnad – Iseenda väärtustamine ja armastamine, praktilised teadmised ja oskused, teadlikkus iseenda vajadustest. Tšakrad – Südametšakra. Füüsiline tasand –Tasakaalustab punaste ja valgete vereliblede tasakaalu, ravib karpaalkanali sündroomi ja ülekoormusest tingitud haigusseisunde..
  4.00€
 • poleeritud kivi - leopard jaspis
  Märksõnad - Hoolimine, maandamine, ühendus Maaemaga, tasakaal, kaitse, lõõgastumine. Tšakrad - Maa- juur- ja seksuaaltšakra. Füüsiline tasand – toetab vereringet, seede- ja suguorganeid. Tasakaalustab mineraalide sisaldust. Hea toetaja pikaajalise haiguse või haiglas olemis..
  5.00€
 • poleeritud kivi - lumiobsidiaan
  Märksõnad - Maandus, kaitse, puhastumine, muutused, kohtumine iseendaga. Tšakrad – Juurtšakra. Füüsiline tasand - Obsidiaan aitab taibata haigusseisundi  põhjust. Psühholoogiline tasand - Obsidiaan aitab teada saada kes te tegelikult olete, lahustab vanad traumad ja..
  5.00€
 • poleeritud kivi - sinine jaspis (K2)
  Märksõnad - Hoolimine, maandamine, ühendus Maaemaga, tasakaal, kaitse, lõõgastumine. Tšakrad - Maa-, juur- ja seksuaaltšakra. Füüsiline tasand – toetab vereringet, seede- ja suguorganeid. Tasakaalustab mineraalide sisaldust. Hea toetaja pikaajalise haiguse või haiglas olemise ko..
  6.50€
 • poleeritud kivi - smaragd (emerald)
  Märksõnad - Armastus, küllus, lootus, isiklik kasv, loomingulisus, uuenemine. Tšakrad – Südametšakra. Füüsiline tasand – Väljutab mürke maksast, parandab nägemist rahustades silmi, abiks südame, kopsude, lülisamba probleemide puhul. Psühholoogiline tasand – Abistab traum..
  15.00€
Moodul on loodud Digidisain OÜ poolt. kodulehe tegemine e-poe